Daxivin Rombaut & Huijbregts
kantoor:
Van der Palmkade 62
1051 RG Amsterdam
loods:
M3 / Isaac Gogelweg 2
1051 DB Amsterdam-West

tel 06-25032032
info@daxivin.nl
KvK 34222426 | NL32 TRIO 0198063180 ten name Daxivin

Marnix Rombaut
+31 6 2503 2032
marnix@daxivin.nl

Niels Huijbregts
+31 6 1502 8054
niels@daxivin.nl

Bij bestellingen zijn onze leveringsvoorwaarden van toepassing.

Winkels met onze wijnen:

Fromagerie Abraham Kef, Marnixstraat 192, Amsterdam | 020-4200097
&
Fromagerie Abraham Kef, Czaar Peterstraat 137, Amsterdam | 020-2337176 | abrahamkef.nl

De Avondmarkt, De Wittenkade 94-96, Amsterdam | 020-6864919 | deavondmarkt.nl

Eetwinkel Jesse, Parallelweg 7, Broek in Waterland | 020-4031297

Wine & Roses, Van Woustraat 163 | tel 020- 3373042 | wineandroses.nl

Natuurwinkel Amersfoort
, Leusderweg 27, Amersfoort | 033-4622432 | natuurwinkelamersfoort.com

Onze wijnen worden geschonken in

Amsterdam:
De Ceuvel, Korte Papaverweg 4, Amsterdam-Noord | De Ceuvel

Bar Benjamin, Potgieterstraat 35, Amsterdam | 020-6124662 | barbenjamin.nl

Bar Centraal, Ten Katestraat 6, Amsterdam| barcentraal.nl

Café Binnenvisser, Bilderdijkstraat 36, Amsterdam| binnenvisser.nl

Café Modern, Meidoornweg 2, Amsterdam | 020-4940684 | modernamsterdam.nl

Café Czaar, Czaar Peterstraat 181, Amsterdam | czaar

GlouGlou, 2e Van der Helstraat 3, Amsterdam | glouglou.nl

Hotel de Goudfazant, Aambeeldstraat 10 H, Amsterdam | hoteldegoudfazant.nl

FC Hyena, Aambeeldstraat 24, 1021 KB Amsterdam | 020 363 8502 | fchyena.nl

Kef proeflokaal, Van der Pekplein 1b, Amsterdam-Noord | Kef.nl

Marvin Amsterdam, Kinkerstraat 66A, Amsterdam | 020-8455099 | marvin.amsterdam

Bar – Café Rooster, De Wittenkade 190-192, Amsterdam- Westerpark | 020-4003341 | rooster-amsterdam.nl

Skatecafé, Gedempt Hamerkanaal 42, A’dam-Noord | skatecafe.nl

Vyne, Prinsengracht 411, Amsterdam |020-344 64 08 | vyne.nl

Brummen (Gld):
Kasteel Engelenburg, Eerbeekseweg 6, Brummen | engelenburg.com

Leersum:
Parc Broekhuizen,Broekhuizerlaan 2, Leersum | 0343 – 74 58 58 | parcbroekhuizen.nl

Ulvenhout (N-B)
Bistro Sharlot, Dorpstraat 58, Ulvenhout | bistrosharlot.nl