Daxivin Marnix & Niels

loods / opslag:
Isaac Gogelweg 2
1051DB Amsterdam-Westerpark

Marnix Rombaut
 +31 6 25 032 032 | marnix@daxivin.nl | @daxivin

Niels Huijbregts
+31 6 1502 8054 | niels@daxivin.nl

WINKELS met één of meer daxi-wijnen
Amsterdam
Angolo Vinoso, Kostverlorenstraat 29 | angolovinoso
Avondmarkt, 
De Wittenkade 94-96 | deavondmarkt.nl
Broodbakkerij Ex, Waddenweg 8, A’dam-Noord | ex op insta
Bureau Wijn, 
Admiraal de Ruijterweg 325  | bureauwijn.nl
Fromagerie Abraham Kef
, Marnixstraat 192 | &
Fromagerie Abraham Kef, Czaar Peterstraat 137 | abrahamkef.nl
Kef proeflokaal, Van der Pekplein 1b, A’dam-Noord |abrahamkef.nl
Levain et le vin, Jan Pieter Heijestraat 168| levainetlevin.com
Potagie,
Mauritskade 111 | potagie.nl
Willicroft, Spiegelgracht 30 | willicroft
The Wine Spot,
Admiraal de Ruyterweg 43 | thewinespot.nl
Amersfoort
Nieuw Mos, Leusderweg 27  | nieuwmos.nl
Den Haag
Vino Vero, Weimarstraat 36 | vinovero.nl

RESTAURANTS, WIJNBARS

Amsterdam-Noord
Café Modern, Meidoornweg 2 | modernamsterdam.nl
De Ceuvel, Korte Papaverweg 4 |De Ceuvel
Hotel de Goudfazant,
Aambeeldstraat 10 H | hoteldegoudfazant.nl
Kef Proeflokaal,
Van der Pekplein 1b | Kef.nl
Spaanders, 
Zonneplein 4 | spaanders.nl
Skatecafé, 
Gedempt Hamerkanaal 42 | skatecafe.nl
Skatepark-Noord, Aambeeldstraat 12 | gonoord.com
Amsterdam-overig
4850, Camperstraat 48-50 | 4850.nl
101Gowrie,
Govert Flinckstraat 326HS | 101gowrie.com
Akitsu,
Rozengracht 228 | akitsu-amsterdam.nl
Bar Centraal
,
Ten Katestraat 6 | barcentraal.nl
Belle Ami, Kostverlorenkade 70 | belleami.nl
Box Sociaal, Plantage Middenlaan 30A| boxsociaal.com
Café Binnenvisser, Bilderdijkstraat 36| binnenvisser.nl
Café Parlotte, Westerstraat | parlotte.nl
Café-restaurant Amsterdam,
Watertorenplein 6 | cradam.nl
DS De School,
 Jan van Breemenstraat 1 | deschoolamsterdam
Fijnkost Vondelpark, Zocherstraat 10 | fijnkost.nl/vondelpark
Fijnkost Westerpark, Van Limburg Stirumplein 18 | fijnkost.nl/westerpark
GlouGlou, 2e Van der Helstraat 3 | glouglou.nl
Jacobsz, Ringdijk 1 | jacobsz.amsterdam
La Maria, Vechtstraat 79 | restaurantlamaria.com
Otto Volante, Overtoom 534 |ottovolante.nl

Brummen (Gld):
Kasteel Engelenburg, Eerbeekseweg 6 | engelenburg.com

Den Haag
Portfolio, Prinsestraat 36 | portfolio-restaurant.nl
De Kade, Dunne Bierkade 1A | dekade.online
Bartine, Herengracht 11 | bartine.co

Harderwijk
Savage, Bruggestraat 4 | Savage

Leersum
Parc Broekhuizen / Voltaire, Broekhuizerlaan 2 | parcbroekhuizen.nl

Rotterdam
Kaapse Maria, Mauritsweg 52 | kaapsemaria
Restaurant de Jong
, Raampoortstraat 38 | restaurantdejong.nl
The Millèn, Weena 686 | restaurantthemillen.nl
Bar Cult | bar.cult

Schoorl
Merlet, Duinweg 15 | MERLET

And then there is
insta & facebook

info@daxivin.nl
KvK 34222426
bank: NL32 TRIO 0198063180 Daxivin
BTW / VAT number NL 8213.32.089 B01

Bij bestellingen zijn onze leveringsvoorwaarden van toepassing.