Daxivin – vin vivant

loods / opslag:
Isaac Gogelweg 2
1051DB Amsterdam-Westerpark

Marnix Rombaut
 +31 6 25 032 032 | marnix@daxivin.nl | @daxivin

Niels Huijbregts
+31 6 1502 8054 | niels@daxivin.nl

WINKELS MET DAXIWIJNEN
Amsterdam
Angolo Vinoso, Kostverlorenstraat 29 | angolovinoso
Avondmarkt, 
De Wittenkade 94-96 | deavondmarkt.nl
Benelux Wine Co, Tweede Anjeliersdwarsstraat 15 | beneluxwine.com
Broodbakkerij Ex,
Waddenweg 8, A’dam-Noord | ex op insta
Bureau Wijn West, 
Admiraal de Ruijterweg 325  | bureauwijn.nl
Bureau Wijn Oost,
Eerste Van Swindenstraat 469 | bureauwijn.nl
Chateau Karlito,
Van der Pekstraat 71  | karlito op insta
Chenin Chenin,
Hazenstraat 60  | chenin-chenin.nl
Craft Wine,
Frans Halsstraat 35 (De Pijp) | craftwine.nl
Drankerij,
Pretoriusstraat 1 |drankerij.nl
Fiasco,
Willemstraat 141 | fiascowines.com
Fromagerie Abraham Kef
, Marnixstraat 192 | &
Fromagerie Abraham Kef, Czaar Peterstraat 137 | abrahamkef.nl
Kef proeflokaal, Van der Pekplein 1b, A’dam-Noord | abrahamkef.nl
Levain et le vin,
Jan Pieter Heijestraat 168 | levainetlevin.com
Potagie, Mauritskade 111 | potagie.nl
Shula Deli, Tweede van der Helststraat 17 | shula-deli.nl
Sterk,
De Clerqstraat 7 | sterk.amsterdam
Wachtlokaal, Landsmeerderdijk 193 | wachtlokaal
Willicroft,
Spiegelgracht 30 | willicroft
The Wine Spot,
Admiraal de Ruyterweg 43 | thewinespot.nl
Amersfoort
Nieuw Mos, Leusderweg 27  | nieuwmos.nl
Den Haag
De Kade, Dunne Bierkade 1A | dekade.online
Omni Ferments, Pieterstraat 6 | omniferments.com
Vino Vero, Weimarstraat 36 | vinovero.nl
Utrecht
SEC Wines, Oudegracht a/d werf 34 | barsec.nl

WIJNBARS & RESTAURANTS MET DAXI-WIJNEN

Amsterdam-Noord
Café Modern, Meidoornweg 2 | modernamsterdam.nl
De Ceuvel, Korte Papaverweg 4  | De Ceuvel
FC Hyena,
Aambeeldstraat 24 | fchyena.nl
Hotel de Goudfazant,
Aambeeldstraat 10 H  | hoteldegoudfazant.nl
Kef Proeflokaal,
Van der Pekplein 1b | kef.nl
Liever Hier,
Nieuwendammerdijk 413 | instagram.com/liever_hier
Skatecafé, 
Gedempt Hamerkanaal 42 | skatecafe.nl
Skatepark-Noord, Aambeeldstraat 12 | gonoord.com
Amsterdam-overig
4850, Camperstraat 48-50 | 4850.nl
101Gowrie,
Govert Flinckstraat 326HS | 101gowrie.com
Akitsu,
Rozengracht 228 | akitsu-amsterdam.nl
Bar Centraal
,
Ten Katestraat 6 | barcentraal.nl
Belle Ami, Kostverlorenkade 70 | belleami.nl
Box Sociaal, Plantage Middenlaan 30A | boxsociaal.com
Café Binnenvisser, Bilderdijkstraat 36 | binnenvisser.nl
Café Parlotte, Westerstraat | parlotte.nl
Café-restaurant Amsterdam,
Watertorenplein 6 | cradam.nl
DS De School,
 Jan van Breemenstraat 1 | deschoolamsterdam
Fabus Winebar, De Clercqstraat 105H | fabuswineandfood.com
Fijnkost Vondelpark
, Zocherstraat 10 | fijnkost.nl/vondelpark
GlouGlou, 2e Van der Helstraat 3 | glouglou.nl
La Maria, Vechtstraat 79 | restaurantlamaria.com
Le Cœur, Hartenstraat 24-1 | lecoeur.nl
Otto Volante, Overtoom 534  | ottovolante.nl
VRR (Rosa & Rita), Conradstraat 471 | vrr.rest
Yellow House
, Dantzigerbocht 45-R | yellowhouse.amsterdam

Brummen (Gld):
Kasteel Engelenburg, Eerbeekseweg 6 | engelenburg.com

Den Haag
Bartine, Herengracht 11  | bartine.co
Basaal,
Dunne Bierkade 5 | restaurantbasaal.nl
De Kade, Dunne Bierkade 1A | dekade.online
Le petit Quartier, Van Hoytemastraat 96 | petit-quartier.nl
Portfolio, Prinsestraat 36 | portfolio-restaurant.nl

Harderwijk
Savage, Bruggestraat 4 | Savage

Leersum
Parc Broekhuizen / Voltaire, Broekhuizerlaan 2 | parcbroekhuizen.nl

Leiden
Goeswijn, Choorlammersteeg 1| wijnbargoeswijn.nl

Rotterdam

Kaapse Maria, Mauritsweg 52 | kaapsemaria
Restaurant de Jong
, Raampoortstraat 38 | restaurantdejong.nl
Bar Cult | bar.cult

Tilburg
Tokobar, Nieuwlandstraat 55 | tokobar.com

Heilbron (D)
Hotel Altes Theater, Lauffener Str. 2 | hotel-altes-theater-heilbronn.de

And then there is
insta & facebook

info@daxivin.nl
KvK 34222426
bank: NL32 TRIO 0198063180 Daxivin
BTW / VAT number NL 8213.32.089 B01

Bij bestellingen zijn onze leveringsvoorwaarden van toepassing.

close
Wil je onze nieuwsbrief ontvangen?
Wij beschermen je privacy en delen je persoonsgegevens niet met anderen.
Lees onze Privacyverklaring.