Daxivin – vin vivant

loods / opslag:
Isaac Gogelweg 2
1051DB Amsterdam-Westerpark

Marnix Rombaut
 +31 6 25 032 032 | marnix@daxivin.nl | @daxivin

Niels Huijbregts
+31 6 1502 8054 | niels@daxivin.nl

WINKELS met daxi-wijnen
Amsterdam
Angolo Vinoso, Kostverlorenstraat 29 | angolovinoso
Avondmarkt, 
De Wittenkade 94-96 | deavondmarkt.nl
Broodbakkerij Ex, Waddenweg 8, A’dam-Noord | ex op insta
Bureau Wijn, 
Admiraal de Ruijterweg 325  | bureauwijn.nl
Chateau Karlito,
Van der Pekstraat 71  | karlito op insta
Chenin Chenin,
Hazenstraat 60  | chenin-chenin.nl
Craft Wine, Frans Halsstraat 35 (De Pijp) | craftwine.nl
Fromagerie Abraham Kef
, Marnixstraat 192 | &
Fromagerie Abraham Kef, Czaar Peterstraat 137 | abrahamkef.nl
Kef proeflokaal, Van der Pekplein 1b, A’dam-Noord | abrahamkef.nl
Levain et le vin,
Jan Pieter Heijestraat 168 | levainetlevin.com
Linda wijn, Eerste Van Swindenstraat 469 | linda.wijn op insta
Potagie, Mauritskade 111 | potagie.nl
Sterk, De Clerqstraat 7 | sterk.amsterdam
Willicroft,
Spiegelgracht 30 | willicroft
The Wine Spot,
Admiraal de Ruyterweg 43 | thewinespot.nl
Amersfoort
Nieuw Mos, Leusderweg 27  | nieuwmos.nl
Den Haag
De Kade, Dunne Bierkade 1A | dekade.online
Omni Ferments, Pieterstraat 6 | omniferments.com
Vino Vero, Weimarstraat 36 | vinovero.nl

WIJNBARS, RESTAURANTS met daxi-wijnen

Amsterdam-Noord
Café Modern, Meidoornweg 2 | modernamsterdam.nl
De Ceuvel, Korte Papaverweg 4  | De Ceuvel
Hotel de Goudfazant,
Aambeeldstraat 10 H  | hoteldegoudfazant.nl
Kef Proeflokaal,
Van der Pekplein 1b | Kef.nl
Skatecafé, 
Gedempt Hamerkanaal 42 | skatecafe.nl
Skatepark-Noord, Aambeeldstraat 12 | gonoord.com
Amsterdam-overig
4850, Camperstraat 48-50 | 4850.nl
101Gowrie,
Govert Flinckstraat 326HS | 101gowrie.com
Akitsu,
Rozengracht 228 | akitsu-amsterdam.nl
Bar Centraal
,
Ten Katestraat 6 | barcentraal.nl
Belle Ami, Kostverlorenkade 70 | belleami.nl
Box Sociaal, Plantage Middenlaan 30A | boxsociaal.com
Café Binnenvisser, Bilderdijkstraat 36 | binnenvisser.nl
Café Parlotte, Westerstraat | parlotte.nl
Café-restaurant Amsterdam,
Watertorenplein 6 | cradam.nl
DS De School,
 Jan van Breemenstraat 1 | deschoolamsterdam
Fijnkost Vondelpark, Zocherstraat 10 | fijnkost.nl/vondelpark
Fijnkost Westerpark, Van Limburg Stirumplein 18 | fijnkost.nl/westerpark
GlouGlou, 2e Van der Helstraat 3 | glouglou.nl
Jacobsz, Ringdijk 1 | jacobsz.amsterdam
La Maria, Vechtstraat 79 | restaurantlamaria.com
Otto Volante, Overtoom 534  | ottovolante.nl

Brummen (Gld):
Kasteel Engelenburg, Eerbeekseweg 6 | engelenburg.com

Den Haag
Basaal, Dunne Bierkade 5 | restaurantbasaal.nl
Portfolio
, Prinsestraat 36 | portfolio-restaurant.nl
De Kade, Dunne Bierkade 1A | dekade.online
Bartine, Herengracht 11  | bartine.co

Harderwijk
Savage, Bruggestraat 4 | Savage

Leersum
Parc Broekhuizen / Voltaire, Broekhuizerlaan 2 | parcbroekhuizen.nl

Leiden
Burgemeester Goeswijn, Choorlammersteeg 1| burgemeestergoeswijn.nl

Rotterdam

Kaapse Maria, Mauritsweg 52 | kaapsemaria
Restaurant de Jong
, Raampoortstraat 38 | restaurantdejong.nl
Bar Cult | bar.cult

Schoorl
Merlet, Duinweg 15 | Merlet

Tilburg
Tokobar, Nieuwlandstraat 55 | tokobar.com

Antwerpen (B)
Copper, Belegstraat 80 | Copper

Heilbron (D)
Hotel Altes Theater, Lauffener Str. 2 | hotel-altes-theater-heilbronn.de

And then there is
insta & facebook

info@daxivin.nl
KvK 34222426
bank: NL32 TRIO 0198063180 Daxivin
BTW / VAT number NL 8213.32.089 B01

Bij bestellingen zijn onze leveringsvoorwaarden van toepassing.

close
Wil je onze nieuwsbrief ontvangen?
Wij beschermen je privacy en delen je persoonsgegevens niet met anderen.
Lees onze Privacyverklaring.